Přítomnost konfliktu je signálem života a především životaschopnosti každé společnosti. Konflikt vztahů, názorů, představ nebo cílů je nevyhnutelnou a přirozenou součástí života každého z nás. Nezvládnutý konflikt má velmi destruktivní důsledky. Naproti tomu dobře zvládnutý konflikt hraje významnou úlohu v dynamice a vývoji celé organizace.

O společnosti

Jsme poradenská společnost, která pomáhá firmám a společnostem odhalovat, zvládat a řídit konfliktní situace v jejich vnitřním i vnějším prostředí.

Výsledkem naší práce jsou bezpečná řešení. Řešení, která jsou dlouhodobá a v každém okamžiku plně pod kontrolou klienta a v souladu s jeho zájmy.

Hlavním cílem je pro nás spokojený klient, kterému výsledky naší práce umožňují soustředit pozornost na optimální využití prostředků, zdrojů a potenciálu firmy k jejímu dalšímu rozvoji.

Poskytujeme komplexní služby v celé oblasti konfliktní komunikace. Nabízíme vám:

Našimi klienty jsou soukromé firmy a společnosti, instituce státní správy, soukromá i státní zdravotnická zařízení, krajské, městské a obecní úřady. Věříme, že naše služby mohou být prospěšné také vám.

Následující stránky vás blíže seznámí s naší nabídkou. Veškeré informace o společnosti a nabídce služeb můžete také získat prostřednictvím naší nepřetržité telefonní služby na čísle 775 232 276.


© 2004 Conflict Management s.r.o., Design by PROLOG.