Absolutní diskrétnost. Během naší práce v oblasti konfliktní komunikace přicházíme do kontaktu s celou řadou informací, které se přímo týkají našich klientů. Nechceme a nebudeme rozlišovat, které z nich jsou důvěrné a které informace můžeme použít k propagaci výsledků naší práce. Pro své potřeby nevyužíváme žádné.

Reference

Absolutní diskrétnost je jednou ze základních podmínek naší práce. Bez výslovného souhlasu klienta nejsme oprávněni poskytnout informace, které se týkají jeho nebo realizované zakázky. Zároveň vás můžeme ujistit, že stejným způsobem budeme postupovat také v případě spolupráce s vámi.

Jestliže jste na základě jmen našich klientů chtěli zvažovat spolupráci s námi, mrzí nás, že vám v tomto ohledu nemůžeme vyhovět. Přesto věříme, že o kvalitě a úrovni našich služeb vás budeme moci přesvědčit také jiným způsobem.

Děkujeme za pochopení.Jakékoli bližší informace o rozsahu našich služeb a možnostech spolupráce vám kdykoli poskytneme také prostřednictvím naší nepřetržité služby na telefonním čísle 775 232 276.

© 2004 Conflict Management s.r.o., Design by PROLOG.